ZAREZERWUJ: info@podchmielarzem.pl
ZADŹWOŃ: +48 505 313 560
DOJAZD

Pensjonat Pod Chmielarzem

2017-06-12

Atrakcje i warsztaty Wakacje 2017

Atrakcje i warsztaty Wakacje 2017
Atrakcje i warsztaty Wakacje 2017. Każdego dnia zapraszamy w ciekawe miejsca gdzie zarówno dorośli jaki i dzieci będą mogli uczyć i bawić się, ciekawie spędzając wakacyjny czas.
2016-01-05

Ferie Zimowe Góry Narty Off-Road

Ferie Zimowe Góry Narty Off-Road
Ferie zimowe w górach dla rodzin i aktywnych. Zapraszamy na narty, quady i zwiedzanie Krainy Wygasłych Wulkanów za kierownicą samochodu terenowego.
2015-05-05

Aktywny Weekend w górach Kaczawskich

Aktywny Weekend w górach Kaczawskich
Podejmicie wyzwanie. Spędźcie aktywny weekend off-road pełen niezapomnianych przygód. Poznajcie cudowny klimat Gór Sowich lub Gór Kaczawskich - te tereny są idealnym miejscem do szalonej jazdy autami terenowymi lub quadami. Górska wyprawa we Dwoje to świetna okazja do dobrej zabawy i odkrywania uroków szlaków i bezdroży Sudetów.

ATRAKCJE

NASI GOŚCIE O NAS

  • Marzenia są po to by je realizowac:) Off road 4x4 okazał się strzałem w 10 jako prezen urodzinowy dla Męża. Swietna zabawa, adrenalina, piekne widoki. Pan Sławek nie tylko ciekawie opowiadał o off road'zie ale także o Krainie Wygasłuch Wulkanów i Górach Kaczawskich. Napewno tam jeszcze wrócimy. Polecam każdemu- również Paniom. Swietna zabawa.